Crvena zvezda: Ispričavamo se Ibrahimoviću, naći ćemo primitivca koji ga je vrijeđao

Crvena zvezda oglasila se povodom uvreda koje je dobio Zlatan Ibrahimović tijekom okršaja beogradskog kluba i Milana na Marakani.

Zvezda i Milan odigrali su 2:2 u prvoj utakmici šesnaestine finala Europa lige.

Milan je poveo u 42. minuti komičnim autogolom Pankova, ali je Zvezda izjednačila golom Kange iz penala u 52. minuti.

Theo Hernandez je na isti način zabio u 61. minuti za 1:2, a domaćini su ostali s igračem manje nakon što je Rodić u 77. dobio drugi žuti karton. Iako je igrala s igračem manje, Crvena zvezda izjednačila je u trećoj minuti sudačke nadoknade golom Pavkova.

Milan je igrao u kombiniranom sastavu, a Zlatan Ibrahimović utakmicu je gledao s tribina. Nakon što je Milan poveo, Ibrahimović je skočio i proslavio gol, što je razbjesnilo nekolicinu navijača Zvezde koji su uspjeli ući na popis gostiju.

Sjedi dolje Zlatane, je*at ću ti majku. Pi*ko jedna. Balijo jedan smrdljivi u usta te je*em, čulo se s tribina Marakane.

Ibrahimovića vulgarno vrijeđali u Beogradu, porciju uvreda dobio i Rebić

Zvezda je žestoko reagirala na ove urede i poručila da će naći “primitivnog pojedinca” koji je vrijeđao Ibrahimovića.

Crvena zvezda najoštrije osuđuje uvredljive povike Zlatanu Ibrahimoviću tijekom utakmice s Milanom. Кao klub smo učinili sve da organizacija meča bude na razini dva velika kluba i nećemo dozvoliti da jedan primitivni pojedinac baci mrlju na tradicionalno poznato gostoprimstvo naše zemlje i našeg naroda.

Crvena zvezda će u suradnji s nadležnim organima pronaći spomenutog pojedinca i inzistirati da snosi sve posljedice takvog ponašanja. Crvena zvezda se najiskrenije izvinjava Zlatanu Ibrahimoviću zbog neprijatnosti koju je doživio u našoj kući. Naš klub je po starim srpskim običajima oduvijek bio dobar domaćin i to je poznato u cijeloj Europi i tako će ostati i ubuduće jer nikada ovakve ispade nećemo tolerirati, navodi se u priopćenju.

Zvezda s igračem manje do boda protiv Milana, od prve minute igrali Mandžukić i Rebić