Ćorić nakon Gabele: Rezultat je realan, ali nismo zadovoljni bodom

Denis Ćorić
Denis Ćorić komentirao je igru Širokobriježana na gostovanju u Gabeli, koje je završilo bez pogodaka.

Iako su Širokobriježani novim remijem ostali jedinom neporaženom momčadi Premijer lige BiH, susret protiv NK GOŠK Gabela znak je da se nastavlja mučenje u organizaciji napadačkog dijela igre.

Ušli smo dobro u utakmicu, prvo poluvrijeme smo bili bolji, ali bez izrazite prilike za pogodak. NK GOŠK Gabela se postavio čvrsto u tri bloka, prva dva smo prolazili, no treći nismo uspijevali razbiti, komentirao je igru Plavo-bijelih pomoćni trener NK Široki Brijeg Denis Ćorić.

Ćorić drži da je podjela bodova možda i najrealniji rezultat, ali momčad s Pecare bodom nipošto nije zadovoljna.

U nastavku smo podignuli razinu agresivnosti i s promjenama pokušali nešto više, bilo je nekih poluprilika, mogao je i GOŠK nešto iz kontri napraviti. Ostalo je 0:0, možda i najrealnije, no mi svakako nismo zadovoljni bodom, kazao je Ćorić nakon utakmice u Gabeli.

Širokobriježani u sljedećem kolu koje se igra 1. i 2. rujna, u velikom derbiju na Pecari imaju težak zadatak protiv velikog rivala sarajevskoga Željezničara.