Članovi Karate kluba Široki Brijeg osvojili devet medalja u Banja Luci

Karate klub Široki Brijeg bio je uspješan na jednom od najjačih turnira u regiji na 10. Grawe energija kup Banja Luka.

Turnir je privukao 650 natjecatelja, iz 53 kluba te 6 država. Karate klub Široki Brijeg je nastupio sa 17 članova te su osvojili 3 zlatne, 1 srebrenu, te 5 brončanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su:  Viktor Kvesić i Ivan Karačić 2x, srebrenu medalju osvojio je Viktor Kvesić, dok su se brončanim medaljama okitili: Valentino Slišković, Stipe Hrkać, Iva Marić, Marija Ivanković i Anamarija Glavina.

Ovo je još jedan pokazatelj da je ova ekipa spremna napraviti velike stvari u budućnosti kluba. Ekipu su vodili treneri braća Marin i Goran Hrkać, te Robert Šaravanja.

Karate klub Široki Brijeg još uvijek vrši upis novih članova svaki utorak i četvrtak od 17:30h do 19:30h u sportskoj dvorani Pecara.