Čelik i Vitez ostali u Premijerligi, ispao Metalleghe

Napokon je i Široki Brijeg zabio nekome gol u Ligi za ostanak. Zapravo, zabili su ga igrači Čelika sami sebi već u 5. minuti gostovanja na Pecari kada je Enisu Sadikoviću lopta prešla preko noge i završila u mreži zeničkog kluba.

Međutim, Čelik je do kraja susreta uspio izjednačiti u 69. minuti preko Mahira Karića i tako doći do dragocjenog boda koji goste ostavlja u premijerligaškom društvu, iako bi oni ostali i u slučaju poraza s obzirom da je na kraju utakmica Mladosti i Metalleghea okončana s neodlučenih 2:2.

U prvih 45 minuta ovog dvoboja mreže su mirovale da bi golom Maksimovića Mladost povela početkom nastavka, no nakon toga slijedi preokret i Metalleghe golovima Rašića u 70. i Vidovića u 78. minuti stiže do vodstva od 2:1. Golom Isakovića u 88. minuti Mladost je izjednačila na konačnih 2:2 i tako izbjegla poraz u ovom susretu.

Vitežani su na sarajevskoj Otoci s 1:0 svladali Olimpica, a taj jedini gol ostanka vrijedan postigao je Dedić u 12. minuti utakmice.

Rezultati 10. Kola:

Široki Brijeg – Čelik 1:1, Mladost – Metalleghe 2:2, Olimpic – Vitez 0:1.

Konačni poredak:

Široki Brijeg i Mladost 37, Čelik i Vitez 35, Metalleghe 32, Olimpic 23 boda.

Rezultati by SofaScore

14 komentara

• Svaka cast Nk Siroki brijeg .Moze pricat sta god ko hoce ali kup ste osvojili zasluzeno ljubomorni ce uvijek govorit kontra dda ste izgubili bilo bi a jesu losi ako pobjwde kupljeno ali ste mi nakon ovoga jos drazi .Boriti se sa vjetrenjacama je tesko .Imate stabilan klub upravu licencu jeste se malo pogubili ali cilj je bio kup osvojili ste ga i svaka cast .Bez publike ne krivicom igraca ali vi cete to prebrodit imate jako dobrih igraca igrom slucaja ste u ligi za ostanak ali i to se desava ali ste pokazali i dobrotu prema manjim klubovima i onim u problemima .Nitko vam nema sta prigovoriti bili ste vise nego fer i prema Vitezu i Metalegu i Celiku bez obzira sto su vas pojedini pljuvali vi ste ono tko njega kamenom ti njega kruhom posteni ste svaka cast Sirokiiiiiiii poz iz Srednje Bosne

• Je li to pusteno da Celik ostane u lizi? Ako je, posadite tu kukuruz umjesto travnjaka. A ako nije, onda promjenite ime klubu i ne sramotite vise i vas i nas.

• Pa sto tako nisi govorio kad je sarajevo pustilo nama?Budite objektivni malo ljudi…..vise se namjesta u BiH nego u 4.francuskoj ligi,nijedan klub nece dalje od drugog pretkola upravo zbog namjestanja

• Da, zato je napravljena politicka kazna za klub koja ce ubrzo pasti da gledatelji nevide danas pobjednike kupa i ekipu koja je ostala u ligi. Zalosno da je na tv bila uspavanka gledati utakmicu. Cestitke pobjedniku kupa , sutra da Mostarci osvoje titulua i Gosk usao u ligu to je odlican uspjrh. Iduce nedjelje pada suspenzija i kazna a ovi iz Saveza muslimani bice zadovoljni jer su pljuvali po hrvatima a oni se opravdali za neosvajanje trofeja klubova iz glavnog grada i sve uredu. Nastavak,iduce sezone. Cestitke Sirokom Brijegu pobjedniku Kupa

• Kako tako glupo komentiraš.Nije ništa pušteno.Zašto ne kažeš dogovoreno a to nije isto kao pušteno.Dogovoreno je nerješeno a da se igra bez dogovora oba kluba su podjednake kvalitete i nezna se ko bi dobio.Možda je čelik malo jači i uigraniji.Široki je jadan igrački a trener im je mlitavac,mulavac.tukavac i teško da će se takav mazlum pojaviti više u bih.

• Upravo tako,celik je dominirao citavu utakmicu,siroki bezopasan totalno neuigran,i kad neko kaze da je regularan kup to se moze smatrati jako losim smislom za humor..ne mozes dobit celika viteza jajce olimpik mladost i onda osvojis kup?!?!?!ko ne prati nogomet pokazat ce bar malo objektivnosti i realnosti i rec:Losi smo i namisten nam je kup jer imamo jaku upravu i sponzora…

• vidim da vas puno škutora dolazi pod bijeli brijeg. samo počnite sa seljačkim ispadima i bit će vam aušaaaa. ne volimo vas niti vas želimo na našem svetom stadionu. vrvi nonomo preko žovnice

• Balavac jedan supljeglavi, tko to si ti da pises ovakve komentare? Sljego si iz neke picke materine i tu glumis mostarca, nisi ti nikakav mostarac. Bili smo uvijek jedni uz druge u teskim vremenima, i tako ce uvijek biti, a takvima kao ti, sa gram mozga u glavi, preporucam da odselite sto dalje iz Hercegovine, da ne sramotite ovu svetu zemlju