Čelik i Sarajevo neriješili, utakmicu obilježilo divljanje Hordi zla

Susret na Bilinom polju bio je u sjeni navijačkih nereda. Zbog divljanja gostujućih navijača, Hordi zla, u 52. minuti utakmica je prekinuta, no na kraju je ipak nastavljena, te je završena rezultatom 1:1.

Čelik je stigao do prednosti u 22. minuti. Sjajan prodor Vernesa Selimovića po desnoj strani, ubacio je u peterac, a Anel Hebibović loptu poslao u vlastitu mrežu za radost domaćih.

U 52. minuti Leon Benko je postigao gol za izjednačenje. Nakon pogotka došlo je do incidenata na sjevernoj tribini i 20-minutnog prekida, prenosi SportSport.ba.