Buhovo nadigralo Mokro, Uzarići i Crnač ostvarili bitne pobjede

U četvrti tjedan Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega ušlo se s tri nova zanimljiva okršaja.

Gledatelji su u ponedjeljak navečer u prvoj utakmici uživali u golijadi između Buhova i Mokroga. Franjo Galić je još jednom Buhovo predvodio do velike pobjede s kojom su osigurali prolazak skupine.

Spomenuti igrač je zabio prvi gol na utakmici za vodstvo svoje momčadi. U drugom poluvremenu je Buhovo došlo do velikog vodstva od 4:0, tek je pred sami kraj utakmice Slaven Barać s dva gola smanjio razliku za konačnih 4:2 u korist Buhova.

U drugom susretu Uzarići su slavili protiv Čerigaja zahvaljujući dva pogodka Frane Sliškovića-Puje. Odlično prvo poluvrijeme su odigrali Uzarćani te su na odmor otišli s vodstvom od 2:0. Stvari je zakomplicirao Tomislav Pinjuh koji je Čerigaju vratio nadu smanjenjem rezultata na 2:1. Ipak, to je bilo to od golova te su tri boda otišla na Uzariće.

U posljednjem susretu večeri između Crnih Lokava i Crnča, odigrala se jako tvrda utakmica u kojoj je David Šantić pogodio za 1:0 Crnča u 6. minuti. Nakon toga se na gol čekalo sve do posljednje minute susreta kad je Crnač s još dva gola iskoristio greške Crnih Lokava i zaključio susret u svoju korist rezultatom 3:0.