Boris Pavić: “Moramo žaliti što nismo pobijedili”

Boris Pavić NK Široki Brijeg
FK Krupa i NK Široki Brijeg odigrali su zanimljivu i vrlo sadržajnu utakmicu u okviru 2. kola Premijer lige BiH.

Susret u kojem se uistinu moglo uživati na kraju završio remijem od 2:2. Pogotke za domaće postigli su Lazar Marjanović u 30. minuti i Elvir Koljić iz jedanaesterca u 39. minuti, a za momčad Širokog pogađali su Stipe Jurić u 23. minuti i Mateo Marić u 78. minuti utakmice.

Trener Plavo-bijelih s Pecare naglasio je nakon utakmice da je njegova momčad bila bolja i da je bilo šanse za Široki da uzme puni plijen na gostovanju kod Krupe.

Bili smo bolji, imali posjed lopte i prigode za tri boda, ali Krupa je u 92. minuti zabila treći gol iz navodnog zaleđa. Pomoćni je sudac podignuo zastavicu, glavni poništio pogodak… Možda je bio i prekršaj, s klupe nisam imao dobar kut za vidjeti. Malo mi je sumnjiv i prekršaj za 11 metara za Krupu u 29. minuti. Posebice sam zadovoljan pristupom i igrom mlađih – Bože Vukoje, Matea Marića, Stipe Jurića te Tomislava Turčina. Znali smo da do pogotka najlakše možemo doći pritiskom na srednje braniče domaćih, Maksimovića i Puzigaću. Oni su nakon odlaska Vukotića i Aleksića neuigrani, a još su se rano opteretili žutim kartonima. Moramo žaliti što nismo pobijedili, kazao je trener Boris Pavić u razgovoru za Vecernji.ba.

7 komentara

• Tek si došao i već si pokupio taj seljački mentalitet.vjerovatno si gas već i imao i nisi ga mogao za toliko vremena pokupit.Kako ćeš žalit što nisi pobjedio kad trebaš bit presretan i zahvalit sudiji što im je poništio čist gol u zadnjoj minuti.Ma mislim da si i ti glup jer nebi bio ovde da nisi.Čuj žali što nisi pobjedio a trebao izgubit utakmicu jer je gol njihov u 90 min čist ko svetinja.Idi seljače jedan počimaš mi se i ti gadit a do sada si bio korektan u izjavama i donekle si znao nešto kazati.Izgleda to je široki i nemožeš bez seljakanja i presmješni i žalosni izjava.

• E baš tako..Kako ga nije stid te seljačke nekulture i bahatosti.Pogledaj poništen gol Krupe jazavac iz jazavlječeg gnjezda.Kako se ovako neko brzo pripitomi.A šta ćeš bolja je plaća ovde nego u Čeliku i Vitezu.Bar budi korektan u izjavama i nemoj se sramotit i seljakat.Trebao si izgubit utakmicu i ti izjavljuješ tako.Pa to je toliko jadno i nisko i takvo nešto može kazati teški primitivac koji je napunjen nekulturom.

• Pratio sam utakmicu odnosno slusao na radio bh te u jednom trenutku spiker komentira prekid i slobodan udarac za ŠB centrira Bagarić śta je poenta komentara, pa bagarić je napadać i golgeter a on centrira zar nema neki zadnji vezni il bek a on da pokuša uvalit gol i kako onda žališ za pobjedom i trebali da pobijedite.
    Primjetio si neuigranost njihovih vezista a neprimjećuješ u svom timu śta bi i tko trebao raditi.

• Gledaj osvojili smo bod sto i nije lose.Gledaj 3. smo na tablici sto opet nije lose.Gledaj ali jako slabo igramo ali ipak cemo igrat europu jer mi smo siroki.Gledaj uvjek igramo napadacki.Gledaj dati ce i bagaric koji gol valjda.

• Oj listicki komunisti sve se mijenja vi ste isti.pa daj te bar jednom podržite svoje pa makar bili loši.daj te dignite ove naše mlade igrače.posebno.Vukoju mali je odigrao pravu utakmicu gore.penal nije bio.a čist gol je bio za krupu.pa sta koliko je siroki puta oštećen pa niko ništa a vi..ovi naši katolici i Hrvati..sto dođete na pecaru par puta godišnje i… lajete…. jer nesmite kuci od zena samo protiv širokog pa. Vama tko god dođe ne valja.a vi igrači igraj te srce ostavite na terenu a pravi i realni navijači će vam uzvik bit zahvalni i mladima priliku daj Paviću kao i do sada.pa imamo zlatan trio.Vukoja.maric.juric.samo moraju igrat pa neki i.grjese ponekad ali pusti ih brate 5_6 utakmica za redom pa onda cemovidit koliko vride .evo sad 2 kuci obe dobijamo i svi nam gledaju u leda….ajmoooooooooo
    .

• Gledaj albanski Skenderbeg, gledaj kažnjen je na deset godina izbacivanjem iz europskih takmičenja jer je namjestio 55 utakmica. Gledaj i još moraju platit milijun eura kazne. Gledaj i utakmica sa dinamom je namještena. Gledaj stalno su pametovali o poštenju mamić i vrbanović. Gledaj ti glume.