Bogdanović odigrao jedno od najboljih poluvremena košarkaške karijere

Bojan Bogdanović odigrao je jedno od najboljih poluvremena košarkaške karijere i odveo Detroit Pistonse u Miamiju do najveće pobjede sezone 116:96.

U prve dvije četvrtine Bogdanović je postigao samo tri poena, a njegova je momčad imala tri poena zaostatka. U nastavku je mostarski as utrpao 28 i završio s 31 poenom, pogodivši sedam od devet trica, a ukupno 12 od 16 šuteva.

Uz to je podijelio pet asistencija te upisao po tri skoka, ukradene i izgubljene lopte. Bio je apsolutno najbolji igrač Pistonsa, kojima je šest igrača ostvarilo dvoznamenkasti učinak.

Tyler Herro predvodio je Heat s 34 poena nakon što u prvom poluvremenu nije promašio ni jedan od sedam šuteva.

U prvom poluvremenu smo igrali sporo, u drugom smo ubrzali, ja sam pogodio par šuteva, nakon čega mi se otvorilo. Kad igramo ovakvu obranu, možemo se nositi sa svakim protivnikom, rekao je Bogdanović nakon tek sedme pobjede u sezoni, ali druge u posljednje tri utakmice.