Bjelica: Imati minimalan zaostatak protiv Cityja do samog kraja, nije mala stvar

Nakon 2:0 poraza Dinama od Manchester Cityja na Etihadu za kamere Planet Sporta oglasio se Dani Olmo koji je u prvom dijelu primio težak udarac i dobar je dio susreta odigrao s povezom preko glave te Dinamov trener Nenad Bjelica.

Teško je bilo. Znali smo kako je City jak. Ali mislim da smo svi bili dobri i da smo se dobro branili. Nismo imali puno šansi, ali njihove smo dobro branili, objasnio je Olmo.

Je li ga ozljeda omela u igri?

Dobio sam udarac, ali nije me smetalo, igrao sam normalno.

Jel se može igrati protiv Cityja, kako će biti u uzvratu u Zagrebu?

Znali smo da ćemo morati potrošiti puno znoja. Sada se moramo koncentrirati na HNL, a za dalje ćemo vidjeti. Možda u najboljoj fazi naše igre smo primili taj prvi gol. U prvom dijelu smo bili dosta impresionirani. Na početku se vidjelo da smo pod dojmom i više su zbog naših pogrešaka došli do prilika, objasnio je Bjelica na početku.

Dinamo je imao minimalni zaostatak sve do zadnje sekunde sudačke nadoknade kada je Foden postavio konačnih 2:0. Upravo je taj primljeni gol ražestio Bjelicu koji je bio toliko ljut da je zbog žustre reakcije dobio i žuti karton, iako je sve već bilo riješeno.

Imati minimalan zaostatak protiv Cityja u 95. minuti nije mala stvar, a onda smo primili drugi gol. Manchester City je zasluženo dobio, oni su jedan drugi nivo. Kada smo vidjeli skupinu znali smo što nas čeka. Mi smo dali sve, maksimalno smo riskirali kada smo gubili i dali sve od sebe. Zahvaljujući moćnoj ekipi Manchester Cityja smo izgubili, a ne zato jer moji dečki nisu htjeli, dodao je Dinamov trener.

Guardiola je pogodio s izmjenama?

Treba čestitati Cityju na pobjedi, a oni imaju toliko kvalitetnih igrača i dvije podjednako kvalitetne momčadi, prenose Sportske novosti.