Bilbija u posljednjoj minuti doveo Zrinjski do pobjede

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su Slovan rezultatom 1:0 u prvoj utakmici doigravanja UEFA Konferencijske lige.

Tijekom cijelog susreta Plemići su bili bolji od svog protivnika iz Bratislave.

Više puta u prvom poluvremenu nogometaši iz Mostara uputili su udarac prema gostujućem golu, no nisu uspjeli doći do pogotka.

Slovan je prvu šansu na utakmici napravio u 33. minuti. Čondić je sjajno obranio šut Greena.

I u drugom poluvremenu Zrinjski je prijetio i pokušao doći do gola.

Jukić je bio sam i šutirao sa 12 metara, Chovan je obanio, a lopta se od Bilbije odbila pored gola. Nakon toga Tičinović je šutirao u 63. minuti i pogodio okvir gola.

Od 68. minute Zrinjski je imao igrača više. Sudac je gostujućem igraču Barseghyanu pokazao drugi žuti karton i poslao ga u svlačionicu.

Pogledajte gol Bilbije za veliku pobjedu Zrinjskog

Svi udarci koje su nogometaši Zrinjskog uputili prema golu Slovana su se isplatili u 89. minuti. Kapetan Bilbija bio je strijelac jedinog pogotka na stadionu pod Bijelim Brijegom i doveo Zrinjski do pobjede.

21 komentar

• Odličan trener, stabilne financije ( samo ih ne pitaj otkud tolike pare) i velik proračun za BiH uvjete, privatnik koji voli sport Šulenta, Mamićeve posudbe i eto ti rezultata u zadnjih godinu dana koja je zasjenila 6 prijasnjih naslova. Svaka im čast na trudu i ambicijama. Eto neka vide i drugi da se uz malo više uloženog može puno napraviti od samo bezveznog 1-2 pretkola u Europi

• Čovìć the best svaka čast dabogda prošli dalje u skupine pozdrav iz širokogigro sam na zrinjski i dobio i meni svaka čast

• Čestitke susjedima odlična igra trebao je još jedan gol pasti. Sad tamo hrabro i muški možete proći u grupnu fazu.

• Bravo, svaka cast! Neka netko i iz ove lige jednom zaigra grupnu fazu nekog europskog natjecanja. Zrinjski je zasluzio veceras dosta uvjerljiviju pobjedu od ove.

• Kad vidim malo komentara onda bas i procitam.Vidim da pise ili pisu neko zatucan i onda zasto bi citao kad je vise komentara.Pisat ce uvik isti koji zive u nekom drugom svitu.Ako Slovake ne interesira gol Zrinjskog i zele odigrati svih 90 min tako Sta to kazuje.To kazuje da nemaju zelju protiv Zrinjskog napravit rezultat.Jeli to znak da konacno netko popusti i da jedna ekipa iz ove lige udje u to siromasno natjecanje to cemo viditi.Ako netko vec zeli prolaz ne znam zasto bi onda namjerno gubio utakmicu ili su toliko sigurni u sebe da ih na svom terenu mogu bez problema proci.Ja sam isto uvjeren da mogu ali je pitanje dal to zele.Sad je isto pitanje koliko to odgovara i Zrinjskom jer Di ce igrati te utakmice i di god izaberu teren gledat ce ih tisucu do maximalno 2 tis navijaca.Treba putovati i na domacu utakmicu i bez neke svrhe sve u svemu.Samo zbog toga nisam siguran da ce Zrinjski i zeliti uzeti poklon.Mozda ga i odbiju.

• Dakle, ti nisi primjetio da su slovaci jednostavno bili nadigrani. Nisi primjetio da je imjer udaraca na gol 18:1 u kirist Zrinjskog ali si “pametno” zaključio da slovake ne zanima gol 🤣…..
      Blago kući koja te ima!

• U svakom dodiru lopte,nacinu kontrole lopte,kretanju igraca,za par minuta se vidi velika razlika u kvaliteti i mislim da bi ovaj Slovan satrao hajduka bez ikakvi problema.U hnl bi se sa Dinamom do zadnje utakmice borio za 1 misto.To je po vidjenom moje misljenje jer sam gledao utakmicu i odmah zapazio nezainteresiranost Slovana da idu prema golu i pustanje dominacije Zrinjskom.Eto i 2 strucna komentara za naivne i glupe koji ne znaju niti ce kad znati.

• Strucno vidjenje svaka pohvala.Sve je to jedna zatucana naivcina sto pise.Poznat po pisanju kad igra Siroki.Gol sto dade nemanja?????????Onako se ne ostavlja igrac na treningu.
    HEjjjj slino zatucana kao npr 23:06,23:39,1:43 e jadu od jada i nastavio i jutros pisat

• Otvorim portale, pročitam izjave trenera, igrača pa trenera drugih momčadi pa stručne komentrea sportskih komentatora i svi jedniglasni u tvrdnji da je Zrinjski odigrao dobru i veliku utakmicu.
    I onda se javi NN stručnjak iz Širokog i kaže” slovaci se nisu trudili ni igrati a ni dati gol”!?!
    Kako nazvati tog stručnjaka???

• Sta ce ti ti svi novinari i treneri kazati u medije i javnost.Oce li kazati Slovan nije zelio igrati.Koliko si mlatnut pa uvjeren sam da takvog mlatnuta nema na planeti zemlji.Cekaj sutra navece dok zavrsi siroki i odmori malo jadnice udareni.To ti isto kaze strucno vidjenje jer tko ce drugi.Nece drugi jer vide da si jadan.

• Tako je ti si toliko inteligentan.To bi kazali i novinari i treneri.Sve bi kazali javno i za medije.Ti si strucnjak a ne ovi sto pise.Kako si ti to bistro skontao.Jeli ono sutra igra siroki odmori se ti malo.Siroki nece kalkulirati oni ce pobjedit ko im god to dozvoli.Sarajevo vec nece jer i oni kad dodje naredba popuste.Sirokom ne moze doc takva naredba.Mozda da igraju sa federalnim ligasem i da budu neke druge igre u pitanju.Eto da i to znas jer vidim koliko si bistar.Stedi se ti za komentare sutra.Siroki bi trebao pobjedit jer je sloga najlosija u ligi a opet ne valja o tome pricati i najavljivati vrag nilad ne spava.