Barcelona i Bayern prvi polufinalisti Lige prvaka

Barcelona i Bayern prvi su polufinalisti nogometne Lige prvaka. Nakon 0:0 na San Siru,  Barcelona je u uzvratnom susretu četvrtfinala na Camp Nou slavila rezultatom 3:1. Lionel Messi postigao je dva gola sa 11 metara za aktualne prvake Europe u 11 i 41. minuti, Iniesta je pogodio u 53., dok je jedini gol za Talijane postigao Nocerino u 33. minuti.

Bayern je ukupnim rezultatom 4:0 u četvrtfinalu bila bolja od Marseilla. Bavarci su nakon pobjede od 2:0 u Francuskoj istim rezultatom slavili i u uzvratu. Dva pogotka za Bayern postigao je Olić u 13. i 37. minuti utakmice.

Sutra se igraju dva preostala susreta četvrtfinala Lige prvaka. Chelsea na svom travnjaku protiv Benfice brani prednost od 1:0 iz prvog susreta u Lisabonu, a Real je domaćin Apoelu kojega je u prvom susretu u Nikoziji pobijedio s 3:0.