Bagarić donio bod Širokom u Ugljeviku

NK Široki Brijeg odigrao je 1:1 protiv FK Zvijezda 09 u okviru 21. kola Premijer lige BiH igranom u Ugljeviku.

Okršaj Plavo-bijelih i momčadi Zvijezde 09 nije ponudio puno uzbuđenja.

Široki je očekivano preuzeo inicijativu na samom početku utakmice i više napadao i pokušavao. Gostima početkom prvog poluvremena veliki posjed lopte nije donio ništa jer izabranici Goce Sedloskog nisu uspijevali kreirati opasnosti pred golom domaćina. Nogometaši Zvijezde 09 s druge strane teško su uopće prenosili loptu na protivničku stranu terena. Široki je igrao agresivnije s dosta prekršaja.

Pred kraj poluvremena domaći su pokušali kreirati par prilika, ali nije bilo uzbuđenja ni s jedne strane.

Ni početkom drugog poluvremena nije bilo ništa zanimljivije. Široki je nešto bolje ušao i u nastavak susreta, ali onda je Zvijezda povela nakon odličnog proigravanja i nepažnje obrane Širokog.

Strijelac pogotka za domaćine u 66. minuti bio je Fedor Predragović. Široki je odmah imao dobru priliku za izjednačenje – Stanić je izašao sam pred Erića, ali lopta odlazi iznad gola.

Široki je do izjednačenja došao u posljednjim trenucima susreta, a pogodak je postigao Bagarić.

FK Zvijezda 09: Erić, Mišić, Anđić, Huseinbašić, Nikoloć, Tojčić, Brkić, Predragović, Jovović, Babić, Zekanović.

NK Široki Brijeg: Zlomislić, Franjić, Petrović, Babić, Marić, Ćorluka, Hrkać, Perković, Bagarić, Marković, Enin.

24 komentara

• Gledaj igrali smo da gledaj ne izgubimo. I taj jedan gledaj bod je dobra stvar jer gledaj ipak je i Bagaric dao gol.

• Bod nebu bio los da je se dobio Zrinjski.premalo bodova osvojeno a opet si treći liga katastrofa.treneri i igrači sve preplaćeno za naše uvjete.dvadeset igrača je dovedeno tko odgovara otkud novci za to.kazu direktor otišao pa morao je nije mogao trpjeti vise.zasto silic ne ode dobro mu ne odgovara nizašto.

• I to je to.
    Dok su škripari otišli pratiti svoj klub, ostali su ovi koji nisu ni na TV pogledali utakmicu i počeli sa svojim komentarima. Vi ste bruka za ovaj klub, derbi navijači, iskompleksirane p****, ljudi bez m***, ljudi bez vjere, ljudi bez ljubavi.
    Ja kao stariji dajem podršku i igračima i navijačima. Sve se na pecari promijenilo samo nas tisuću istih je na tribini zadnjih 20 godina i mečkova kuća
    Samo Široki!!!!

• Široki je puno bolji ali nije želio uzeti 3 boda.Dogovoren remi pod uvjetom da se gleda da pod svaku cijenu bagarić da gol zato što se treba rješiti što prije njega i podvaliti ga nekome.Eto uspjelo je u zadnjim minutama i igrači zvjede su mu omogućili.Inače on nemože dati regularan gol sve da je gol prazan i bez golmana

• ma svaka im čast ,mjeseci ulaganja i mukotrpnog treniranja učinile su svoje i ova utakmica je pokazala da smo konačno na rangu zvijezde i goška samo tako dalje

• Ti pišeš samo patološke i subjektivne komentare.Zašto ne poslušaš što ti ja kažem.Ne sekiraj se.Široki trenutno ima najjaču ekipu u ligi.I ovakvi kakvi jesu imaju najjaču ekipu a šta će tek bit ako Veliki M preuzme ekipu.Zvjezdu bi dobili da su željeli.Nisu željeli a Sarajevo će satrat na pecari.Bagariću se namješta da daje koji gol jer je cilj u klubu da ga nekome podvale.Tako se radilo i sa Mandžukićem dok je igrao u Baernu.Onda ga nije želio ni Atletiko pa je sad u Juventusu koji nije ni u blizu nekog kvalitetnog kluba.Klub u kome igraju pjanić mandžukić diabala pa šta tu možeš očekivati?Džaba ti pare ako neznaš šta je igrač.