AX-Soling raspisao natječaj za više radnih mjesta

Firma AX-SOLING d.o.o Grude je tržišni lider u prodaji i distribuciji alata, mašina, opreme za zavarivanje, zaštitne opreme. Sjedište kompanije je u Grudama.

Nastojimo proširiti našu mladu i ambicioznu ekipu pa tražimo:

DIREKTOR NABAVE m/ž

Uvjeti koje kandidati moraju ispuniti:

  • poželjan završen ekonomski fakultet
  • minimalno 5 godina iskustva na rukovodećem radnom mjestu
  • obavezno iskustvo na sličnim poslovima u retail usmjerenoj organizaciji
  • prednost imaju kandidati s boravištem na području Županije Zapadnohercegovačke, Hercegovačko-neretvanske ili Hercegbosanske županije
  • obavezno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola „B“ kategorije
  • izvrsne komunikacijske i pregovaračke vještine
  • izvrsne vještine vođenja tima
  • nošenje sa stresom i spremnost na preuzimanje odgovornosti
  • spremnost na putovanja izvan BiH
  • napredan nivo znanja rada u Ms Excel-u

Odgovornosti:

  • odgovornost za formiranje nabavne strategije
  • odgovornost za formiranje prodajnog asortimana i planiranje količina trgovačke robe
  • odgovornost za politiku kalkulacija Društva sa planiranjem pripadajućih zavisnih troškova
  • odgovornost za ostvarenje planirane bruto marže Društva i planiranog koeficijenta obrtaja artikala
  • odgovornost za definiranje asortimana artikala za maloprodajne akcije sa pripadajućim akcijskim kalkulacijama
  • odgovornost za istraživanje tržišta nabave i konkurencije
  • odgovornost za izradu plana financiranja nabave i suradnja sa sektorom financija na izradi ukupnog plana financiranja kompanije
  • sudjelovanje u izradi prodajne strategije
  • upravljanje zalihama na optimalan način
  • pregovaranje sa najvećim dobavljačima
  • uspostava i planiranje opskrbnog lanca

Što nudimo:

  • natprosječna i motivirajuća primanja
  • mladu i perspektivnu ekipu za vođenje
  • mjesto u stabilnoj kompaniji i ambicioznoj upravi

Prijaviti se možete putem e-maila: [email protected] do 15. srpnja 2021. godine – s predmetom NATJEČAJ ZA DIREKTOR NABAVKE

Brand Manager (m/ž) 1 izvršitelj

Mjesto rada: Grude, BiH
Zapadnohercegovačka, Hercegovačko-neretvanska ili Hercegbosanska županija

Opis posla i odgovornosti:

  • Razvoj dodijeljenih brandova, praćenje i poticanje prodaje
  • Kontrola kretanja proizvoda kroz maloprodajnu i veleprodajnu mrežu
  • Vođenje, praćenje i analiza robnih zaliha
  • Definiranje cijena
  • Ugovaranje i unaprjeđivanje grupe proizvoda

Osobine i iskustvo koje se traži od kandidata:

  • Minimalno SSS
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije
  • Radno iskustvo od minimalno 2 godine u prodaji alata
  • Poznavanje tržišta alata u BiH
  • Poznavanje Engleskog ili Njemačkoj jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje rada na računaru, office, poželjno radno iskustvo u robno materijalnom programu.
  • Organiziranost, pregovaračke vještine, odgovornost

Što nudimo:

  • Stabilan posao i profesionalno okruženje
  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost obuke i napredovanja

Prijaviti se možete putem e-maila: [email protected] do 15. srpnja 2021. godine s predmetom – NATJEČAJ ZA BRAND MENAGER

SERVISER PRIPRAVNIK
Područje Mostara
1 izvršitelj

Opis posla:
Servisiranje profesionalnog električnog alata, opreme za zavarivanje, visokotlačnih perača, pneumatskog alata i kompresora
Naručivanje i prijem potrebnih servisnih dijelova

  • Radno iskustvo od minimalno godinu dana na servisu električnog alata ili opreme za zavarivanje
  • Boravište na širem području Mostara
  • Poznavanje osnova u radu na računalu

Što nudimo:

  • Profesionalno okruženje

Prijaviti se možete putem e-mail: [email protected] do 15. srpnja 2021. godine s predmetom – NATJEČAJ ZA SERVISER PRIPRAVNIK

Trgovac u maloprodajnom objektu (m/ž)
Široki Brijeg

Zadaci i obaveze

  • usluživanje kupaca i pomoć prilikom izbora robe
  • prijem i slaganje robe
  • naplata robe
  • održavanje radnog prostora

  • Radno iskustvo u trgovini, poželjno ali nije nužno
  • Boravište na širem području Širokog Brijega

Što nudimo:

Prijaviti se možete putem e-maila: [email protected] do 15. srpnja 2021. godine s predmetom – NATJEČAJ ZA TRGOVAC U MALOPRODAJNOM OBJEKTU

AX-Solingovih 5: Fantastična ponuda uz koju možete ugrabiti punjač i bateriju za 1 KM

*Sponzorirani članak