Kvizovi općeg znanja sve su češći izbor za zabavu među studentima, ali i kod starijih generacija, koji tijekom tjedna traže zabavan i dinamičan način provođenja večeri, uz mogućnost osvajanja vrijednih nagrada.
Kvizaška organizacija Urbana kviz priča, s osam godina iskustva organizacije kvizova općeg znanja i tematskih kvizova, kroz čije je ruke prošlo nekoliko desetaka tisuća različitih pitanja, od prošle jeseni Mostarcima donosi urbano dobre kvizove.
Njihova provjerena kombinacija zanimljivih kategorija, natjecateljskog duha i atraktivnih nagrada okupila je tijekom zimske sezone više od 70 ekipa koje su 11 tjedana testirale svoje znanje.
Za proljetnu sezonu općih kvizova spremaju jednako dobru i uzbudljivu kvizašku zabavu i još više nagrada za najbolje, ali i najsretnije ekipe.
Svaki kviz općeg znanja je individualan i ekipama koje sudjeluju donosi priliku da osvoje neku od vrijednih nagrada, a koje uključuju novčane nagrade, boce pića za nazdravljanje kvizaškom uspjehu ili poklon pakete partnera i sponzora.
Ipak, s obzirom na više od 80 lokacija diljem Hrvatske i Bosne i Hercegovine u kojima djeluje Urbana kviz priča, u cilju povezivanja lokacija i nekoliko tisuća kvizaških ekipa, pokrenut je Adria kvizaški kup. O čemu je riječ?
Adria kvizaški kup počinje od ovog tjedna i traje 14 kvizaških kola, a svakoj ekipi koja sudjeluje u Kupu bodovat će se 10 najboljih rezultata. Pet najboljih ekipa sa svake lokacije dobiva priliku sudjelovati u finalnom kvizu u Zagrebu, koji će se održati 31. svibnja.
Glavne nagrade u finalu Kupa donose pet putovanja za pet najboljih ekipa na pet destinacija u Hrvatskoj.
Jedna od 80+ lokacija na kojima se svaki tjedan održavaju urbano dobri kvizovi je i Mostar, svake srijede od 20:00 sati u Charlie bar & snacku. Adria kvizaški kup u Mostaru počinje 19. veljače, a organizatori pozivaju sve iskusne kvizaške znalce, kao i one koji se samo žele zabaviti sredinom tjedna, da im se pridruže u srijedu od 20:00 sati i iskuse potpuno novi doživljaj pub kvizova općeg znanja.
Pitanja i kategorije su prilagođeni ekipama s različitim razinama znanja i iskustva, a isto vrijedi i za nagrade. Nagrađuju se tri najbolje ekipe, ekipa koja zauzme mjesto zlatne sredine te ekipa na predzadnjem mjestu.
Pridružite se Mostarskoj kviz priči i Adria kvizaškom kupu već ove srijede, 19.2. na novom kvizu općeg znanja i prosudite sami zašto tisuće kvizaških ekipa igra urbano dobre kvizove svaki tjedan. Više informacija pronađite na Instagram profilu Mostarske kviz priče gdje svojoj ekipi možete osigurati mjesto za sudjelovanje.
U posljednjem susretu 30. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine, ekipa Posušja je kao gost…
Španjolska ljubavna drama Mala Influencia, odnosno Bad Influence na Netflixu se prikazuje od 9. svibnja,…
Mate Rimac otkrio je da mu je redovita fizička aktivnost pozitivno utjecala na život. Prije…
Kad smo mislili da ne može luđe, slavni tuner uspije nadmašiti sve dosad viđeno. Mansory…
Maria Zaharova napisala je da su francuski predsjednik Emmanuel Macron, njemački premijer Friedrich Merz i…
Nekoliko tisuća ljudi prosvjedovalo je danas u Parizu protiv jačanja islamofobije u Francuskoj. Prosvjednici su…