Zrinjskom i Širokom po bod s gostovanja, Velež izgubio u Vrapčićima

28. kolu Premier lige Bosne i Hercegovine Zrinjski i Široki Brijeg remizirali su na gostovanju, pa je razlika ostala jedan bod u korist Mostaraca.

Zrinjski je odigrao 0:0 na Bilinom polju kod Čelika i zadržao si je izglede da će na kraju osvojiti barem treću poziciju koja garantira izlaz u Europu bez obzira na Kup.

U isto vrijeme Široki Brijeg je odigrao 1:1 kod Drine u Zvorniku. Drina povela preko Filipović iz jedanaesterca u prvom poluvremenu, a izjednačio je Luka Menalo desetak minuta prije kraja.

U utakmici bez rezultatskog značaja Sloboda je slavila 1:0 kod Veleža u Vrapčićima. Jedini pogodak postigao je Elvis Sarić iz jedanaesterca u 15. minuti. Treba reći i da je Velež treći put zaredom dobio crveni karton.

Tako je novi trener Veleža Dželaludin Muharemović debitirao porazom, samo dva dana nakon što je potpisao ugovor.