Zrinjski stopostotan i nakon Travnika

Zrinjski je na domaćem terenu minimalno slavio nad Travnikom.

Već u 12. minuti Zakarić je imao dobar šut. Imao je šansu u 20. minuti i Nikolić, ali je Nurković obranio. Dobru šansu je u 34. minuti imao ponovno Zakarić, ali je glavom šutirao pored gola.

Do kraja prvog dijela imali su i gosti dobru priliku, nisu je iskoristili, a na drugoj strani Nikolić pogađa vratnicu. Stevo Nikolić u 62. minuti pogađa za 1:0 , što će se kasnije ispostaviti kao krajnji ishod utakmice.

16. Drina 3 0 0 3 2:9 0

‘Plećmići’ u sljedćem kolu, ujedno i derbiju, gostuju na Koševu gdje žele nastaviti lov na rekord.