Zrinjski s igračem manje do pobjede u Zvorniku

Mostarski Zrinjski zadržao je stopostotni učinak u novoj sezoni Premijer lige. Mostarci su na gostovanju u Zvorniku svladali domaću Drinu s 1:0.

Jedini pogodak na utakmici u 81 minuti postigao je debitant u dresu Zrinjskog, Neven Laštro, koji je ušao u igru u drugom poluvremenu.

Zrinjski je do pobjede stigao s igračem manje jer je sredinom drugog poluvremena crveni karton dobio Anto Radeljić.

DRINA: F. Erić, B. Erić, Ivanović, Radović (Od 78. Ćulum), Ilić, Kikić, Čolović, Đerić (Od 64. Petrović), D. Nikolić, Antelj (Od 67. Jakšić), Stojanović. Trener: Vladica Petrović.

ZRINJSKI: Karačić, Blaić, Graovac, Radeljić, Žeravica, Šćepanović (Od 69. Todorović), Stojanović, Mešanović, Nikolić (Od 63. Laštro), Petrak, Zakarić (Od 84. Stojkić). Trener: Vinko Marinović.