Zrinjski demolirao Olimpic

Nogometaši Zrinjskog u subotu su na stadionu Otoka pobijedili Olimpic sa 5:0 (3:0), u 14. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Aktualni prvak poveo je sjajnim pogotkom Jasmina Mešanovića koji je u 11. minuti “škaricama” pogodio mrežu Dejana Bandovića.

Mostarci su povećali vodstvo u 27. minuti pogotkom Danijala Stojanovića iz kontranapada, a dvije minute kasnije treći pogodak u prvom poluvremenu postigao je Nemanja Bilbija.

U drugom poluvremenu s dva pogotka u strijelce se još upisao Ognjen Todorović u 49. i 60. minuti.

“Plemići” su se tako desetom pobjedom, uz tri remija i samo jednim porazom, učvrstili na vrhu ljestvice s čak devet bodova više u odnosu na prvog pratitelja Krupu, dok je Olimpic desetim porazom ostao na pretposljednjem mjestu na ljestvici.