Wagner s dva pogotka odveo Široki Brijeg u finale Kupa!

Široki Brijeg se plasirao u finale nogometnog Kupa BiH! ‘Plavo-bijeli’ su na Pecari pogocima Wagnera (30. i 84. minuta) slavili protiv Borca 2:1 te će u finalu igrati sa sarajevskim Olimpicom koji je Pod Bijelim brijegom nakon jedanaesteraca (4:5) slavio protiv Zrinjskog.

Nakon kornera u 30. minuti i gužvi pred vratima Ružića najbolje se snašao kapetan Wagner koji je doveo svoju momčad u vodstvo. Sjajnim udarcem s dvadesetak metara u 36. minuti Ilić je poravnao rezultat na 1:1.

U nastavku susreta Široki je pritisnuo svim silama, trener Blaž Slišković izveo je čak i stopera Brekala iz igre te gurnuo u vezu Ivankovića.

Pritisak se isplatio u 84. minuti kada Wagner postiže eurogol iz voleja s vrha šesnaesterca za erupciju oduševljenja na stadionu Pecara!

44 komentara

• Hvala wagner za sve sto si napravio za siroko i evo opet si nas odveo u finale…bravo za navijace, a pojedine igrace ne vrijedi ni komentirati. ..hocemo duplu krunu na pecari

• Wagner,hvala ti brate moj sto si me po prvi puta ucinio pravim Sirokobrijezaninom mene i ostale prvi put taj ponos da sam osijetio i ovako se igra nogomet s ovakom igrom i SUGAVA BARCAA padaaaa

• odlično svaka čast dobro su igrali ekstra gol valjda će im ovo bit impuls za prvenstvo a ponašanje igrača borca katastrofa posle je i u loži policija nešto intervenirala

• Sad se ustao i ne mogi se nadiviti jucerasnjoj utakmici… Oooo hvala vam… PREDOBRO….onih zadnjih 10min se digla publika nna noge i svi ko jedan navijanje…uuuu… Nemamo medije, nemamo politiku, nemamo masu navijaca… Ali ja ga volim… BAKA, WAGI, …ŠIROKI!!!!

• nebi meni smetalo da borac prođe igrom, stavili se u bunker u redu, ali onakav ciganluk, onakav bezobrazluk, udariti dijete što skuplja lopte, eeej. valjanje po travi, grčevi, provokacije, onda kad primiš gol svi bi u teren da izjednače zadnjih 5 minuta. svaka čast momcima na zalaganju, muškoj igri, mora pritisak od 70 minuta uroditi plodom. Wagner, ne znam više šta bi reko. sve nam počiva na leđima najstarijeg igrača lige. ako ste pametni u upravi njega za skauta doživotno, kakav bože kakav mamić

• Jadan je to klub kad ovise o jedno vagneru sve treba kuci zatrat stinam usa siroki opet ste kupili utakmicu zato su se bunili igraci borca

• imaš čovića, imaš mladež hdz-a, imaš medije sve na području hercegovine, imate masu navijača, ali široki ima ono što se meni sviđa ;))

malena mjesta srca moga – široki, posušje, grude, tomislavgrad, livno, ljubuški, čitluk, imotski, kiseljak, žepče. 10 mista sve nas spaja ljubav ista… samo Široki!!!! LP

• jedino vagner zna dat gol sve oatalo retardirano kao i uprava nije lako kad na silu pobjedis vidicemo seljacine protiv Sarajeva hahaha

• gospon mostarac, igrali smo i izgubili, ali eto vidiš jučer nas tisuću s područja imote, gornje i donje bekije, najiani i široki smo navijali kao jedan!

• koja razlika u pristupu ,kod Bake i muse kake , kod publike se stvara euforija ,za prvenstvo nije kasno sa Bakom ,a pozdrav za Škripare od Širokog ,Imotskog ,TG ,Kiseljak i svih koji vole Hrvatski Široki

• Zašto uprava Širokog šuti i ne oglašava se,dokle će sudije suditi protiv Širokog.Sinoć već sedmi penal nije suđen ovog proljeća za Široki,sramotno,a još je veća sramota što Uprava šuti i ne oglašava se.