Velež opet prokockao pobjedu u završnici, Borac odnio bod iz Vrapčića

Nogometaši Veleža odigrali su neriješeno s banjalučkim Borcem 1:1 u prvoj utakmici 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Momčad Dželaludina Muharemovića tako je u drugoj utakmici zaredom prokockala pobjedu u zadnjim minutama.

U prvom kolu je Velež primio pogodak od Slavije u 89. minuti, a u subotu su Rođeni primili pogodak u 86. minuti.

Velež je vodio od 51. minute kada je na asistenciju Samira Merzića pogodio Goran Matić.

No kada se činilo da će Rođeni uzeti sva tri boda, Borac je izjednačio preko Tonija Jovića četiri minute prije kraja.

Gosti su mogli doći i do sva tri boda, no Elvir Koljić pogodio je gredu.

Inače, utakmica je odigrana po nesnosnoj vrućini, jer se temperatura približavala 40 stupnjeva, no unatoč tome dvije ekipe odigrale su odličnu utakmicu.

Treba reći i da je pogodak Jovića prvi gol Borca u Vrapčićima nakon čak devet godina.