U srijedu polufinalne utakmice Petrovdanskog malonogometnog turnira

Prvi susret u utorak navečer na 38. Petrovdanskom malonogometnom turniru nam je pružio najnapetiju utakmicu večeri. Ekipe Europrodukt i Ćorkov Dolac su opravdale svoj status i pružile pravu poslasticu za gledatelje. U regularnom djelu smo imali neriješen rezultat iako je ekipa Europrodukt imala penal u zadnjoj minuti susreta, ali ipak nisu dati gol, pa se pristupilo izvođenju penala.

Iako je bilo obrana i promašaja ipak je više sreće imala ekipa Europrodukt.

U drugom susretu je ekipa Mikra Matic pokazala zašto je imala ulogu favorita. Uvjerljivo su dobili domaću ekipu s 4:0.

Treći susret je spojio Vaske Benz koji se pojačao sa reprezentativcima BiH, a ekipa Treće Poluvrijeme je dovela dva Vrgorčana. Obje ekipe su imale želju zaigrati na Petrovdan, ali ipak je Vaske Benz imao više sreće i dobio.

U četvrtoj utakmici je bilo više preokreta, ali je na kraju SC Vaske ipak sačuvao prednost i dobio 3:2.