Tri zlata iz Italije za karataše kluba Hercegovina – Zagreb

Članovi Karate kluba Hercegovina – Zagreb osvojili su tri zlatne medalje u talijanskom Lignanu. Na turniru je nastupilo više od 1.200 natjecatelja iz nekoliko zemalja.

Zlato su za Hercegovina – Zagreb osvojili Maša vidić (+68 kg), Anđelo Kvesić (+84 kg) i Marijan Logarušić (-75 kg).

Treće mjesto osvojio je Ivan Kvesić (+84 kg), dok su u kategoriji -61 kg Lucija Čatlak i Tina Marić izgubile borbe za treće mjesto.

Treneri Danijel Vučić i Boris Vujičić su iznimno zadovoljni prikazanim karateom u ovom razdoblju s obzirom da je ovo kontrolni turnir i početak natjecateljske sezone nakon odrađenih priprema.