Sloboda svladala Zrinjski, Široki Brijeg jesenski prvak

Nogometaši Slobode u derbi susretu 15. kola Premijer lige BiH u nedjelju su na Tušnju pobijedili ekipu Zrinjskog s 2:1.

S nova tri boda Tuzlaci su se na vrhu ljestvice izjednačili sa Širokim Brijegom, koji je osvojio titulu jesenskog prvaka zbog bolje gol razlike.

Ekipu Slobode u vodstvo je u 21. minuti doveo Zeba, sjajnim lob udarcem s centra terena. Prednost “Crveno-crnih” u 35. minuti povećao je Mehidić, a u samoj završnici utakmice Šćepanović je smanjio rezultat za konačnih 2:1.

U preostala dva susereta 15. kola u malim gradskim derbijima Sarajevo je na Koševu kao gost svladalo Olimpic s 3:1 (2:1), dok su Željezničar i Slavija na Grbavici igrali bez golova.

Nogometaši Olimpica poveli su pogotkom Pandže u 19. minuti. Za preokret Sarajeva u prvom poluvremenu s dva pogotka pobrinuo se Benko u 29. (jedanaesterac) i 45. minuti. U drugom dijelu Olimpic je ostao s deset igrača nakon isključenja Stanića u 56. minuti. Treći pogodak za “Bordo” momčad postavio je Velkoski u 80. minuti, također udarcem s bijele točke.

U 16. kolu, koje se igra 22. studenog, nogometaši Sarajeva gostuju u Zvorniku protiv Drine, Željezničar na Grbavici dočekuje Borac, a Sloboda na Tušnju ekipu Čelika.

[ČESTITKE NAŠIM MOMCIMA] NK Široki Brijeg jesenski prvak BiHJučerašnjom velikom pobjedom nad Radnikom u Bijeljini…