Širokobriježanke upisale nova tri boda na teškom gostovanju u Tomislavgradu

Nogometašice Širokog Brijega slavile su na teškom gostovanju u Tomislavgradu protiv Tomislava 2:3 u utakmici 10. kola Prve ženske lige FBiH – skupina jug.

Slavica Glavota dovodi Širokobriježanke u vodstvo već u 3. minuti, a sedam minuta kasnije Marija Perić pogađa za izjednačenje. U 30. minuti Katarina Ljubić ponovno dovodi u vodstvo gošće, no samo pet minuta kasnije za novo izjednačenje opet pogađa Perić.

Tri važna boda Širokom Brijegu u borbi za doigravanje za Premijer ligu BiH svojim drugim pogotkom na utakmici donosi Slavica Glavota u 67. minuti.

Širokobriježanke u 11. kolu, koje se igra sljedećeg vikenda, dočekuju ekipu Rosa Brandis iz Travnika.