Širokobriježanke s 5:0 svladale Donat, hat-trick Jelene Milinović

Nogometašice Širokog Brijega slavile su uvjerljivu pobjedu (5:0) protiv Donata iz Zadra u pripremnoj utakmici igranoj u Trening kampu ”Musa-Karačić” na Mostarskom blatu.

Trećeplasirana ekipa Druge lige Federacije – skupina jug tako je nanijela težak poraz članu Druge HNL za žene koja se ove sezone bori za ulazak u Prvu HNL.

U 15. minuti Matea Marušić pogodila je za 1:0, a svega šest minuta kasnije Jelena Milinović postiže svoj prvijenac u dresu Širokog Brijega za 2:0.

Ista igračica u nastavku susreta, točnije u 57. minuti, pogađa za 3:0, a samo dvije minute kasnije Ivana Mikulić postiže pogodak, na asistenciju Milinović, za 4:0.

Konačnih 5:0 postavila je svojim trećim pogotkom Jelena Milinović u 64. minuti.