Širokobriježanke lagano protiv mostarskog Studenta

Odbojkašice širokobriješkog Smeča glatko su s 3:0 (25:7, 25:11, 25:8) u setovima pobijedile Student iz Mostara u susretu četvrtog kola Super lige Federacije BiH – skupina jug igranom u nedjelju navečer u dvorani Pecara.

Već se od prvih poena vidjelo da se debitantice u ligi neće dobro provesti na Pecari, dok je Širokobriježankama ova utakmica bila kao malo jači trening. Prvi set su izabranice Ivice Bošnjaka osvojile rezultatom 25:7, a drugi 25:11. U posljednjeg setu priliku za igru dobile su sve igračice Smeča te su i treći set lagano osvojile rezultatom 25:8.

Smeč je tako došao do treće ovosezonske pobjede i prve na domaćem parketu. U petom kolu Širokobriježanke gostuju u Vogošći protiv istoimene ekipe.

Utakmicu je putem YouTubea uživo prenosila HercegovinaLive & MediaStream. Također, bit će omogućen prijenos svih utakmica Smeča u ovoj sezoni.