Širokobriježanke bolje od Livanjki

Hrvatski ženski odbojkaški klub Široki u sedmom kolu Super lige Federacije BiH – skupina jug upisao je treću ovosezonsku pobjedu. Širokobriježanke su na Pecari s 3:0 (25:21, 25:22, 25:14) u setovima slavile protiv Troglava iz Livna.

Livanjke su se dobro držale u prvom setu, no izabranice trenera Ivice Bošnjaka osvojile su prvi set rezultatom 25:21.

Drugi set domaće odbojkašice su bolje otvorile i kada se činilo da će ga mirno privesti kraju, gošće su se skoro uspjele vratiti. Pri rezultatu 22:12, Troglav je napravio seriju 8:0 te se opasno približio Širokom Brijegu, no domaće igračice su se ipak pri kraju pribrale i osvojile set rezultatom 25:22.

Treći set Širokobriježanke su osvojile s lakoćom 25:14.

U osmom kolu HŽOK Široki Brijeg sljedećeg vikenda ponovno je domaćin, a na Pecari stiže Vogošća koja ih je u prvom kolu tijesno porazila s 3:2.