Širokobriješka Mladost praktički osigurala ulazak u Drugu ligu

Nogometaši širokobriješke Mladosti slavili su 1:0 protiv Drinovaca u derbiju 6. kola Međužupanijske lige te su ovom pobjedom praktički osigurali viši rang odnosno ulazak u Drugu ligu Federacije BiH s obzirom da prvom pratitelju sada bježe šest bodova.

Pobjedonosni pogodak vrijedan Druge lige za Mladost je postigao najbolji strijelac Josip Bošnjak u 58. minuti kada je glavom pogodio za vodstvo nakon ubačaja Marina Ćorića.

U 66. minuti vratar Mladosti Danijel Ćavar istrčao je na 18 metara te nepropisno zaustavio napadača Drinovaca, koji je već ”prebacio” loptu, pa je sudac Franjo Lasić pokazao izravni crveni karton. Vratar Ćavar se tako žrtvovao za svoju momčad koja je do kraja susreta uspjela izdržati s igračem manje i slaviti važnu pobjedu.