Širokobriješka ekipa osvojila četvrti Streetball turnir Široki Brijeg

Ekipa Binvest Lubura Izrada iz Širokog Brijega pobjednik je četvrtog Streetballa Široki Brijeg – turnira u uličnoj košarci igranog na terenu Dječjeg vrtića ”Trnoružica” u širokobriješkom naselju Zorićevina.

Binvest Lubura Izrada u finalu je s tijesnih 21:19 slavila protiv ekipe General Vasilije Mitu, a prethodno su u polufinalu izbacili branitelje naslova sarajevsku ekipu XXX. Treće mjesto pripalo je ekipi Caffe Venezia koja je s 21:20 slavila protiv XXX.

Pobjedničkoj ekipi pripala je nagrada od 2.000 KM, drugoplasirani su osvojili 400 KM, a trećeplasirani 200 KM.