Široki tijesno poražen od Čapljine

Rukometaši Širokog u nedjelju su u dvorani SRC Tucak tijesno poraženi od novoosnovane Rukometne akademije Čapljina rezultatom 39:42 (24:22). Utakmicu je ponovno obilježio velik broj pogodaka, no ipak ni blizu kao u prvoj pripremnoj utakmici igranoj u Čapljini kada je ”palo” 95 pogodaka.

Igrači trenera Mihovila Bilaća odlično su otvorili susret te su imali vodstvo od nekoliko pogodaka razlike, a na poluvrijeme su otišli s +2.

U nastavku susreta Široki je vodio sve do 50. minute kada su kvalitetniji gosti, čiji su igrači prošlih sezona mahom igrali u Premijer ligi BiH za HRK Čapljinu, preokrenuli rezultat te na kraju slavili s tri pogotka razlike.