Široki s ukupnih 9:0 prošao u četvrtzavršnicu Kupa BiH

Široki Brijeg je s ukupnih 9:0 prošao u četvrtzavršnicu Kupa BiH. U uzvratnom susretu osmine finala ”Plavo-bijeli” su na Pecari sa 6:0 svladali Orašje, dok je u prvoj utakmici u Orašju bilo 3:0.

Mate Pehar doveo je domaće u vodstvo u 17. minuti,  pet minuta prije kraja prvog poluvremena Ivan Buhač je udvostručio vodstvo.

U nastavku susreta Široki Brijeg je zaigrao još bolje te je u 53. minuti iz jedanaesterca Jure Ivanković pogodio za 3:0. Pet minuta kasnije, neposredno nakon ulaska u igru, za 4:0 pogađa Dino Kresinger. U 60. minuti Josip Ćorluka pogađa za 5:0.

Tri minute prije kraja susreta, za domaće je pogodio još jedan igrač koji je ušao s klupe. U 87. minuti Luka Menalo je snažnim udarcem s vrha šesnaesterca postavio konačnih 6:0.

Utakmicu je uživo prenosila klupska televizija NKŠB TV u HD rezoluciji sa popratnom grafikom.

Ostali uzvratni susreti osmine finala igraju se u srijedu, a sastaju se:

Mladost – Sloboda Novi Grad (prvi susret 1:2)

14 komentara

• čuj dati orašju 6 komada jeste jadnici dragoga ti boga,čak je i robot kresinger dao gol a trener se može pohvaliti koliko je naivan to je pokazao na bhtv,zašto nije postavio juniore i oni bi ih pobjedili, stvarno bahato i seljasto. pobjedili ste borca zahvaljujuć sudiji toliko ste jadni iskaljujete se na orašju a sarajevo vama može uvjek dati 6 komada ako to želi. jači je čelik i radnik od vas,srpski klubovi će namjerno svi ispasti iz lige pa će biti balijska liga sa vama,trener je toliko naivan i glup. zašto mu nije igrao krstanović i brekalo pa zato jer su za njega oni provjerene klase pa ih ne treba protiv orašja.boga ti i glup li si pohvali se

• Da mi je vidjeti retardinha koji je napisao ovakav komentar, tocno da vidim cime se bavi u zivotu i sta je postigao, koliki mu je IQ, jer ovoliku kolicinu bljuvotina po napisanoj rijeci nisam vidio odavno, cestitam, kandidat si za glupana godine!

• čovjek je u pravu,sudac u banja luci nije fućka penal za borac kod 0 0 i to su ukradena 3 boda,oni se kale na orašju,jel istina da se sarajevo zahebaje,koliko će oni danas dati slaviji hoće li koliko mogu a realno mogu više od 5kom,jesu li krstanović i brekalo klase pa njih ne treba provjeravati,a oni kresinger je invalid i svaka čast čovjeku koje napisao tekst

• A znas li ti koliko je penala svirano Širokom do onog ove sezone unazad dvije godine? NIJEDAN! I nitko ne prica o tome, a necu ni pricati koliko je puta ostecen bio. Ono s Borcem je iskreno li-la situacija bila, ne bi mu nitko prigovorio da je sudio, ali nije i sta sad, namjestaljka? Široki je svejedno igrom zasluzio i odnio bodove na teskom gostovanju. Vi se ponasate kao da pratite Real Madrid na Pecari sa ovim sranjima i pljuvanjima i ”strucnim analizama” igraca i igre, ne znam koji je vama kurac kolektivno, sta vi sebi umisljate.

• ti što spominješ mater ja bi ti preporučio da pitaš u kresingera i krstanovića imaju i oni rupu a tebi takva treba, onako odma iza nužde, fujjj smeće bolesno začepi tu rupu na koju ždereš i sereš ne gadi one koji ovo čitaju, čovjek ima pravo pisati šta hoće i on ne spominje mater nikome

• Puno ovaca prođe ovim portalom, ali ti si od svih najgluplja. Neću objašnjavati zašto, svi koji pročitaju tvoje bljugarije znat će. Ti si sigurno neka propala nogometna “vedeta”, koja je razočarala taticu i mamicu i nikada nije zaigrala za Real. Sad su ti ono što za druge tvrdiš – jadni mali slinavi i pkosni jadnik, koji nema pojma kud goni. Najbolje kupi konopac i objesi se.

• Čestitke Širokom,kup je naš i to bez primljenog gola,a garancija je povratak Borisa Pandže,a ujedno i najveći dobitak Širokog Brijega…..

• Ne znam što je nama. Kad damo malo, pitamo što nisu dali više, a kad nekoga napunimo do vrha, to nije fer. Idući put, ako ga bude trebalo bi pitati ovakve tipove: je li dosta da prestanemo.