Široki protiv Sparsa do prve pobjede u Ligi 6

Košarkaši Širokog svladali su sarajevski Spars 79:68 u drugom kolu Lige 6 za prvaka BiH.

Već u prvom poluvremenu domaći košarkaši imali su visokih 19 razlike, a gosti nisu mogli pružiti značajniji otpor, izuzev u posljednjoj četvrtini, no tada već bilo kasno.

Širokobriježane su do prve pobjede u Ligi 6 za prvaka BiH predvodili Ivan Karačić sa 18 koševa (7 asistencija) te Maj Kovačevič sa 17 koševa. Andrija Ćorić je pridodao 11, a Juraj Segarić je ostvario double-double učinak upisavši 10 koševa i isto toliko asistencija.

Kod Sparsa najefikasniji su bili Atić s 14 i Gegić s 12 koševa.