Široki neočekivano poražen od Delminiuma

Rukometaši Širokog neočekivano su poraženi u Tomislavgradu od Delminiuma 30:26 (12:15) u susretu 11. kola Prve lige Rukometnog saveza BiH.

Iako su Širokobriježani na otvaranju utakmice imali i pet pogodaka prednosti, a na poluvremenu tri, presudilo je drugo poluvrijeme u kojem su domaćini preokrenuli utakmicu i na kraju slavili. Glavni razlog ovog poraza Širokog je neigranje šest prvotimaca, uključujući i prvog vratara.

Do kraja prvenstva Širokobriježane očekuju dvije domaće utakmice protiv Zrinjskog i Kiseljaka.

I rukometašice Širokog poražene su protiv Delminiuma 25:18 u svojoj drugoj utakmici od reaktiviranja kluba.