Široki minimalno poražen od Slobode, odluka pada na Pecari

Nogometaši Širokog Brijega poraženi su 1:0 od Slobode u prvom susretu osmine završnice Kupa BiH igranom u Tuzli.

Domaći su bolje otvorili susret te je Stjepanović već u 4. minuti pogodio vratnicu. Šest minuta kasnije Sloboda je vodila 1:0. Fatić je ubacio iz kornera, a Samir Perzić glavom pogodio za vodstvo. Do kraja poluvremena obje momčadi su imale po nekoliko prilika, no rezultat se nije mijenjao.

Nastavak je donio puno slabiju utakmicu, a iako su obje momčadi vodile veliku borbu na terenu, rezultat je ostao 1:0 te će se putnik među osam najboljih momčadi Kupa doznati tek nakon uzvratnog susreta koji se igra za sedam dana na Pecari.

Sloboda: Pirić, Škahić, Fatić, Efendić, Krpić, Mehmedagić, Ordagić, Stjepanović, Todorović, Zec, Merzić.

Široki Brijeg: Bilobrk, Kožul, Pandža, Barišić, Ćorić, Baraban, Sesar, Repić, Barić, Lončar, Crnov.

16 komentara

• nista jos nije izgubljeno, pred krcatom pecarom možemo do prolaska, valjda ce nas se skupiti najmanje 5 000 , svojim igrama su to zasluzili.

• zrinski protiv veleža ne može skupiti 2000, protiv sarajeva 2500,
      sarajevo – željo 11000
      uzmi sad veličinu ovih gradskih središta (ne općina) nasuprot našem malom gradu od 10000 stanovnika… u nas kad se skupi 2000 (što je u zadnje vrijemem vrlo često) je isto kao da kod njih imaš 20-30 tisuća.

• Opet sudci, pa ima li kraja ovoj makljaži, majku mu. Čist prekršaj prije kornera iz kojeg je postignut pogodak, navlačenje za slobodu, sviranje nepostojećih zaleđa, opet izležavanje slobodinih igrača, sramota. Prvi istupi iz bošnjačke lige, pa se priključit HNL-u. Podrška narodu Baskije i Škotske.

• Ono što se iz medija istina bošnjačkih može saznati,odnosno pročitati Široki se jako dobro suprostavio Slobodi i čak većim dijelom utakmice bio bolja momčad što hrabri pred predstojeće susrete ,međutim ono što nije dobro prekratka klupa,obzirom na ozljede, kartone i sve nedaće koje prate Široki.Mislim da je Ćora uspio sastaviti tim koji je odjednom promijenio pristup igri i prava je šteta što Široki nije mogao nastupiti u najboljoj postavi.Ono što svakako nije dobro i što je za svaku osudu je amaterski pristup organizaciji narednog meča u Tuzli.Naime nogometaši Širokog se večeras vraćaju iz Tuzle da bi za 2 dana ponovo išli nazad u Tuzlu.Pet sati vožnje u jednom smjerui tako 4x u 4 dana i serija vrlo teških utakmica,očito je da će igrači pojedine treninge morati održati u autobusu.Moj Bevanda ima li išta u toj tvojoj glavi……

• Gospodine “MILENKA” jao kako se u stvarnosti fino i upitano ponašete, a kao keyboard stručnjak ste jako stupidni.
      P.S. Pozdravi ljepoticu. 🙂

• Nije ovo loše, ali stvarno je naporno vozikati se nekoliko puta, na relaciji Tuzla – Široki.
    Zar nije postojalo neko bolje i pametnije rješenje?

• ww Totalno si u pravu što se tiče vozikanja,sve će još dobro biti ukoliko sve prođe bez dodatnih ozljeda,i krivih leđa,jer misim da je lakše odigrati utakmicu nego se drmusati 4-5 sati.

• Ne zna Bevanda kako kazniti igrače i struku pa ih voza na relaciji Široki-Tuzla obratno ne bi li ispali u kupu,ali momci ne dajte se ……