Široki ispratio mostarskog Branitelja s 4:0

Nogometaši Širokog Brijega su u trećoj pripremnoj utakmici u zimskom ciklusu upisali treću pobjedu. U srijedu su ”Plavo-bijeli” u kampu ”Musa-Karačić” slavili protiv mostarskog prvoligaša Branitelja 4:0.

Ivan Krstanović načeo je mrežu gostiju u 30. minuti te se s tim rezultatom otišlo na odmor. Na otvaranju drugog dijela susreta, točnije u 49. minuti, Ivan Crnov prekrasnim pogotkom udvostručuje vodstvo. Slavko Brekalo na 3:0 povisuje u 62. minuti, a Zovko postiže autogol u 81. minuti za konačnih 4:0.

Trener domaćih Slaven Musa i ovoga je puta dao priliku čak 21 igraču, a svih 90 minuta jedini je odigrao vratar Antonio Soldo.

Sljedeću provjeru Široki Brijeg će imati u subotu, 6. veljače, na Rujevici protiv Rijeke.

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Karačić, Kožul, Bralić, Barišić, Landeka, Ivanković, Buhač, Wagner, Menalo, Krstanović (drugo poluvrijeme: Soldo, Brekalo, Pandža, Marković, Kožulj, Sesar, Baraban, Crnov, Ajayi, Kresinger). Trener: Slaven Musa.

BRANITELJ: Pehar (od 46. Cvitanović), Bartulica (od 70. Tomas), Renato (od 46. Zovko), Čilić (od 82. Puljić-Vlahić), Rozić (od 74. Soldo), Bebanić (od 46. Ćorić), Ljubić (od 60. Mandarić), Brlenić (od 46. Emerson), Carlos (od 46. Juan), Galić (od 60. Miličević), Pinjuh (od 60. Arapović). Trener: Ivan Bubalo.