Široki i Velež remizirali u Čitluku

U prijateljskoj utakmici u Čitluku Široki Brijeg i mostarski Velež remizirali su 1:1. Po velikoj vrućini na stadionu Bare obje momčadi dobile su po poluvrijeme.

Velež je vodio od 28. minute nakon što je pogodio Miloš Reljić, a Široki je izjednačio u 76. preko Jure Ivankovića, i to nakon velike pogreške vratara Adnana Bobića.

Obje momčadi imale su još dosta izglednih prilika, Široki je u prvom dijelu pogodio i vratnicu, pa je na kraju završilo najrealnijim rezultatom, prenosi Bljesak.info.

NK Široki Brijeg: Soldo, Ćorić, Brekalo, Špikić, Marković, Pehar, Kožulj, Wagner, Menalo, Ćorluka, Pinjuh (drugo poluvrijeme: Bilobrk, Karačić, Čolak, Barišić, Kožul, Landeka, Odak, Lončar, Matić, Ivanković, Buhač). Trener: Davor Mladina.

FK Velež: Bobić, Maletić, Osmanković, Nikolić, Škaljić, Mahinić, Peco, Matić, Reljić, Demić, Haurdić. Trener: Dželaludin Muharemović