Široki bez problema do pobjede nad Leotarom

U posljednjoj utakmici 15. kola košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine HKK Široki je na svom parketu svladao Leotar iz Trebinja 63:51. Pred par stotina gledatelja Široki je odigrao solidno, prije svega u obrani kada je u drugoj četvrtini pet minuta držao goste bez koša iz igre.

Prednost od 11 koševa na poluvremenu (38:27) domaćin je povećao na 17 u jednom trenutku te je držao bez teškoća do kraja, piše Bljesak.info

Ivan Novačić sa 14 koševa predvodio je Široki, a Josip Bilinovac dodao je 11 poena uz osam skokova. Kod gostiju iz Trebinja Dejan Šakotić je imao 13, a Vladimir Aleksić 10 poena.

Široki je sada na omjeru 8-7, a Leotar je ostao drugi s 11 pobjeda i četiri poraza.