Saul Niguez fantastičnim pogotkom donio Atleticu minimalnu prednost

U prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka Atletico je u Madridu pobijedio Bayern s 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Saul Niguez u 11. minuti.

Prvi dio polufinalnog sraza Atletica i Bayerna u Madridu okončan je pobjedom španjolske momčadi, koja je na najboljem putu da nakon Barcelone izbaci još jednog giganta.

Dvoboj je odlučio fantastičan potez Atleticova veznjaka Saula Nigueza, te granitna obrana momčadi Diega Simeonea, koja je u drugom poluvremenu izdržala veliki pritisak Bavaraca, javlja Hina.

Bayern će imati tešku zadaću na uzvratu u Muenchenu, ukoliko žele ući u finale Lige prvaka i opravdati ulogu favorita u ovom srazu.