Sarajevski XXX pobjednik Streetball turnira u Širokom Brijegu

Momčad ”XXX” iz Sarajeva pobjednik je trećeg Streetball turnira koji se za vikend igrao na terenu dječjeg igrališta ‘Pčelica’ u širokobriješkom naselju Zorićevina.

Sarajlije su u finalu slavile protiv ekipe Ecos Romari iz Viteza te su osvojili pehar i novčanu nagradu od 1.400 KM, dok su Vitežani kući otišli s peharom te novčanom nagradom od 600 KM.

Photo by Tomislav Gašpar

Posted by 2. Streetball turnir Široki Brijeg on 4. srpanj 2015

Treći Streetball turnir u Širokom Brijegu od ove godine se igrao pod okriljem FIBA-e 3×3 Planet organizacije, a osim seniorskog turnira na kojem je sudjelovalo preko 30 momčadi, odigran je i turnir u mlađim kategorijama.

Također, održano je natjecanje u zakucavanjima te tricama, a pobjednici u ovim kategorijama osvojili su novčane nagrade u iznosu od 100 KM.

Pehare i novčane nagrade najboljima uručio je hrvatski košarkaški reprezentativac Stanko Barać.

Portal Jabuka.tv je medijski pokrovitelj Turnira.