Raspored svih utakmica Eura 2016

Nakon pet izdanja sa 16 reprezentacije, u Francusku će se za europski tron boriti njih čak 24. Prošireno Europsko prvenstvo počinje 10. lipnja na Stade de Franceu utakmicom domaćina i Rumunja.

Najbolje europske nogometne nacije razvrstane su u šest skupina, a dok traje iščekivanje početka turnira, brojni navijači već su nabavili ulaznice, koje za natjecanje u skupini koštaju od 25 do 145 eura, piše Gol.hr.

Hrvatska reprezentacija je u vrlo jakoj skupini D sa Španjolskom, Češkom i Turskom. Upravo će s Turcima izabranici Ante Čačića odigrati prvu utakmicu, 12. lipnja u Parizu u Parku prinčeva, s početkom u 15:00. Nakon toga slijedi ogled sa Česima u Saint-Etienneu (17. lipnja u 18:00).

Grupnu fazu Hrvatska zatvara 21. lipnja u Bordeauxu protiv Španjolske (početak u 21:00).

Raspored utakmica Eura:

PO SKUPINAMA

1. kolo

10. lipnja, 21:00 u Saint-Denisu: Francuska – Rumunjska (skupina A)

11. lipnja, 15:00 u Lensu: Albanija – Švicarska (skupina A)
11. lipnja, 18:00 u Bordeauxu: Wales – Slovačka (skupina B)
11. lipnja, 21:00 u Marseilleu: Engleska – Rusija (skupina B)

12. lipnja, 15:00 u Parizu: Turska – Hrvatska (skupina D)
12. lipnja, 18:00 u Nici: Poljska – Sjeverna Irska (skupina C)
12. lipnja, 21:00 u Lilleu: Njemačka – Ukrajina (skupina C)

13. lipnja, 15:00 u Toulouseu: Španjolska – Češka (skupina D)
13. lipnja, 18:00 u Saint-Denisu: Irska – Švedska (skupina E)
13. lipnja, 21:00 u Lyonu: Belgija – Italija (skupina E)

14. lipnja, 18:00 u Bordeauxu: Austrija – Mađarska (skupina F)
14. lipnja, 21:00 u Saint-Etienneu: Portugal – Island (skupina F)

2. kolo

15. lipnja, 15:00 u Lilleu: Rusija – Slovačka (skupina B)
15. lipnja, 18:00 u Parizu: Rumunjska – Švicarska (skupina A)
15. lipnja, 21:00 u Marseilleu: Francuska – Albanija (skupina A)

16. lipnja, 15:00 u Lensu: Engleska – Wales (skupina B)
16. lipnja, 18:00 u Lyonu: Ukrajina – Sjeverna Irska (skupina C)
16. lipnja, 21:00 u Saint-Denisu: Njemačka – Poljska (skupina C)

17. lipnja, 15:00 u Toulouseu: Italija – Švedska (skupina E)
17. lipnja, 18:00 u Saint-Etienneu: Češka – Hrvatska (skupina D)
17. lipnja, 21:00 u Nici: Španjolska – Turska (skupina D)

18. lipnja, 15:00 u Bordeauxu: Belgija – Irska (skupina E)
18. lipnja, 18:00 u Marseilleu: Island – Mađarska (skupina F)
18. lipnja, 21:00 u Parizu: Portugal – Austrija (skupina F)

3. kolo

19. lipnja, 21:00 u Lilleu: Švicarska – Francuska (skupina A)
19. lipnja, 21:00 u Lyonu: Rumunjska – Albanija (skupina A)

20. lipnja, 21:00 u Saint-Etienneu: Slovačka – Engleska (skupina B)
20. lipnja, 21:00 u Toulouseu: Rusija – Wales (skupina B)

21. lipnja, 18:00 u Parizu: Sjeverna Irska – Njemačka (skupina C)
21. lipnja, 18:00 u Marseilleu: Ukrajina – Poljska (skupina C)
21. lipnja, 21:00 u Bordeauxu: Hrvatska – Španjolska (skupina D)
21. lipnja, 21:00 u Lensu: Češka – Turska (skupina D)

22. lipnja, 18:00 u Lyonu: Mađarska – Portugal (skupina F)
22. lipnja, 18:00 u Saint-Denisu: Island – Austrija (skupina F)
22. lipnja, 21:00 u Nici: Švedska – Belgija (skupina E)
22. lipnja, 21:00 u Lilleu: Italija – Irska (skupina E)

OSMINA FINALA

25. lipnja, 15:00 u Saint-Etienneu
25. lipnja, 18:00 u Parizu
25. lipnja, 21:00 u Lensu

26. lipnja, 15:00 u Lyonu
26. lipnja, 18:00 u Lilleu
26. lipnja, 21:00 u Toulouseu

27. lipnja, 18:00 u Saint-Denisu
27. lipnja, 21:00 u Nici

ČETVRTFINALE

30. lipnja, 21:00 u Marseilleu
1. srpnja, 21:00 u Lilleu
2. srpnja, 21:00 u Bordeauxu
3. srpnja, 21:00 u Saint-Denisu

POLUFINALE

6. srpnja, 21:00 u Lyonu
7. srpnja, 21:00 u Marseilleu

FINALE

10. srpnja, 21:00 u Saint-Denisu

(www.jabuka.tv)

Komentiraj: