Odbojkašice Širokog Brijega na gostovanju u Ilidži upisale prvu pobjedu

U trećem kolu Super lige Federacije BiH odbojkašice Širokog Brijega upisale su prvu ovosezonsku pobjedu. Izabranice trenera Ivice Bošnjaka slavile su na gostovanju u Ilidži protiv ekipe Igmana 1:3 (25:13, 16:25, 18:25, 21:25).

Utakmicu su bolje otvorile domaće odbojkašice koje su uvjerljivo osvojile prvi set 25:13. No, to je sve bilo od njih jer Širokobriježanke su do kraja susreta vodile glavnu riječ na terenu.

Širokobriježanke su drugi set osvojile uvjerljivo 16:25. Treći set gošće osvajaju s rezultatom 20:25, a četvrti s 18:25.

Ulascima Danijele Brkić i Iris Crnjac s klupe dobila se potrebna širina za, definitivno, izvanredno izdanje koje obećava mnogo u narednom razdoblju.

U četvrtom kolu HŽOK Široki Brijeg opet igra u gostima, ovoga puta protiv ekipe Novi Grad iz Sarajeva dok će u petom kolu na Pecari u hercegovačkom derbiju igrati protiv Čapljine.