Navijači Veleža prekinuli utakmicu u Vrapčićima

Utakmica 23. kola Premijer lige BiH između Veleža i Slobode u Vrapčićima prekinuta je u 67. minuti, jer su domaći navijači u teren ubacili veliki broj petardi i topovskih udara. Susret je, kod rezultata 1:1, prekinut jer je sudac Dragan Petrović povukao igrače u svlačionicu.

Na današnjoj utakmici domaća navijačka grupa Red Army proslavila je 35 godina postojanja. Pripadnici Red Army rođendan su obilježili u 35. minuti utakmice velikom bakljadom zbog čega je susret prvi put nakratko prekinut, piše Bljesak.info.

U 67. minuti domaći navijači pretjerali su s pirotehnikom, prije svega topovskim udarima, pa je sudac Petrović povukao igrače u svlačionicu.

Delegat i sudac naložili su da se mora isprazniti čitava istočna tribina na kojoj su bili smješteni pripadnici Red Armyja, pa se utakmica može nastaviti.

Utakmica se nastavila nakon prekida od više od 25 minuta.