Musa: Variramo kao vrijeme, čas sunce pa kiša

”Praktički smo kao ovo vrijeme, danas je sunce, jučer pljusak i kiša tako pet minuta igramo dobro, onda deset minuta katastrofalno, onda deset minuta dobro i sve tako. Promašili smo dosta prilika, na kraju možemo biti sretni što nismo kažnjeni”, izjavio je trener Širokog Brijega Slaven Musa nakon jučerašnje teško izborene pobjede u prvom susretu četvrtzavršnice Kupa BiH protiv Mladosti DK (3:1).

Široki Brijeg je poveo preko Jure Ivankovića iz jedanaesterca u 36. minuti, a u nastavku su se ”Plavo-bijeli” dobro ispromašivali te čak pogađali gredu i vratnicu. Kazna im je stigla u 76. minuti kada je Mladost preko Belmina Kobilica izjednačila na 1:1.

I kada se činilo da će gosti izvući veoma dobar rezultat pred uzvrat, Široki je u 88. minuti poveo 2:1, a strijelac je ponovno bio Ivanković, da bi dvije minute kasnije Ivan Krstanović pogodio za 3:1 osiguravši Širokom dostojnu prednost pred uzvratni susret koji je na rasporedu 16. ožujka.

”Da su možda malo koncentriraniji bili i možda da su njihovi neki bolji igrači igrali, možda bi nas mogli do kraja kazniti”, dodao je Musa.

”Mislim da smo dokazali da znamo igrat, ali očito je da imamo taj problem neiskustva i vidjeli ste i sami da smo za kratko vrijeme primili dva gola”, kazao je, između ostaloga, nakon utakmice trener Mladosti Ibro Rahimić.