Mourinho o neslavnom debiju Begovića: Branit će protiv PSG-a

Jose Mourinho, menadžer Chelseaja istaknuo je kako ništa ne zamjera Asimiru Begoviću, bosanskohercegovačkom vrataru koji je sinoć neslavno debitirao na golu aktualnog prvaka Engleske.

“Kada je vratar umoran i koordinacija je niska. Refleks tada nije na razini. Begović nije spremno reagirao na golu. Umoran je.

Sretan sam što ga imam i utakmicu protiv PSG počet će od prve minute. Branit će u prvom poluvremenu. Nema nikakvih problema”, rekao je Mourinho za službenu Internet stranicu Chelseaja, prenosi Anadolu Agency (AA).

Prvi vratar nogometne reprezentacije BiH u sinoćnjem porazu popularnih ”Plavaca” od New York Red Bullsa, rezultatom 2:4, branio je u drugom poluvremenu i primio četiri gola.