Morata zabio ‘svojima’ i odveo Juventus u finale Lige prvaka!

Nogometaši Juventusa plasirali su se u finale Lige prvaka.

Juventus je u uzvratnom susretu polufinala večeras u Madridu odigrao neodlučeno s Realom (1:1) i zahvaljujući pobjedi u prvom susretu u Torinu (2:1) izborio finale.

Cristiano Ronaldo doveo je ‘Los Blancose’ u vodstvo pogotkom iz jedanaesterca u 23. minuti.

U 57. minuti bivši Realov igrač Alvaro Morata šokirao je Santiago Bernabeo izjednačivši rezultat na 1:1.

Real je u nastavku susreta krenuo svim silama naprijed, no Bale, Ronaldo i ostalo društvo nisu uspjeli zatresti mrežu Buffona i odvesti utakmicu u produžetke. Juve je prijetio iz kontri, a Casillas je u dva navrata spasio Real od poraza.

Juventus će u finalu 6. lipnja na Olimpijskom stadionu u Berlinu igrati protiv Barcelone, koja je u polufinalu bila bolja od Bayerna.