Modrić zabio u pobjedi Reala

U susretu 34. kola Real Madrid je pobijedio Villarrela 3:0, a treći pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Luka Modrić.

Svoj drugi pogodak ove sezone Modrić je zabio u 76. minuti utakmice, a osim njega pogotke za ‘Kraljevski klub’ zabili su još i Karim Benzema (41) te Lucas Vazquez (69).

Modrić je igrao do 79. minute, dok Mateo Kovačić nije nastupio.

U ranije odigranom susretu Barcelona je ‘uništila’ Deportivo 8:0. Madridski Atletico s minimalnih je 1:0 kao gost svladao Athletic u Bilbau, a strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Fernando Torres u 38. minuti.

Ovim pobjedama Barcelona i Atletico su stigli do 79 bodova, dok Real ima bod manje.