Mladina: Volio bi da Široki stalno igra ovako, to što nismo pobijedili je nesreća

U derbiju 4. kola Premijer lige BiH Široki Brijeg i Željezničar su u nedjelju na Pecari odigrali neodlučeno (1:1), iako su gosti od 18. minute igrali s igračem manje.

Poraz navijačima nije dobro legao, s obzirom da je Široki u prethodnom kolu na Koševu izgubio od Sarajeva 2:1 te tako u seriji od tri velika derbija u nizu za sada ubilježio samo jedan bod. U 5. kolu ”Plavo-bijele” očekuje teško gostovanje u Mostaru kod Zrinjskog koji je u dosadašnja četiri kola upisao maksimalnih 12 bodova, postigao pet pogodaka, a niti jednog nije primio.

Na press konferenciji nakon utakmice više je, očekivano, bio zadovoljan rezultatom trener Željezničara Milomir Odović, koji je pak kritizirao suce koji su njegovoj momčadi poništili, kako on kaže, regularan pogodak u 92. minuti.

Trener domaćih rekao je, između ostaloga, da bi volio da njegova momčad uvijek igra ovako, a loš rezultat pripisao je sportskoj nesreći.