Ljubušanke uvjerljive protiv Širokobriježanki

Ni 8. kolo Prve ženske federalne lige – skupina A3 nije bilo dobro za HOK Široki koji je upisao treći poraz u drugom dijelu sezone.

Nakon poraza od Čapljine i Troglava, odbojkašice Širokog Brijega su bez osvojenog seta poražene su u Ljubuškom 3:0 (25:13, 27:25, 25:15).

Prvi set otišao je lagano na stranu domaćih odbojkašica, dok su gošće iz Širokog Brijega u drugom setu pokazale veoma dobru igru, no nisu imale sreće, a ni iskustva te su ga izgubile 27:25. Izgleda da je taj drugi set bio koban za igračice trenera Silvija Čolaka koje se u trećem setu nisu uspjele vratiti nakon gusto izgubljenog seta.

U 9. kolu HOK Široki ugostit će ekipu Studenta iz Mostara koji je u nedjelju poražen protiv Čapljine II.