Kadeti Širokog bolji od Cedevite

Kadeti Cedevite, koji se nalaze na zimskoj turneji u Hercegovini, odigrali su na Pecari prijateljsku utakmicu protiv vršnjaka iz Širokog, a uspješniji su bili domaćini pobijedivši rezultatom 53:48 (24:6, 8:19, 10:10, 11:13)

Košarkaši trenera Mirka Lugonje dobro su otvorili utakmicu i poveli u prvoj četvrtini 24:6, a na kraju će se ispostaviti da je upravo u ovoj četvrtini Široki ostvario prednost koja mu je dala krila da do kraja ne ispusti pobjedu. Mladi košarkaši Širokog ovime su si podigli samopouzdanje pred nastavak natjecanja u kadetskoj ligi Herceg – Bosne.

ŠIROKI: Suton 1, Ivanković, Čović 2, Ćavar 6, Zadro 10, Grbešić, Kraljević 14, Hrkać 4, Bevanda 3, Topić 2, Šušak 11, Kosir. Trener: Mirko Lugonja

CEDEVITA: Tatović 12, Kašić 8, Klisović, Babić, Pađen 9, Bagarić 2, Bičanić, Stanković 9, Križanac 2, Grišković 5, Videk 2, Milošević 2. Trener: Dalibor Bagarić

HKK Široki još uvijek vrši upis u školu košarke ”Stanko Jelčić – Ćanka”.