Finale Kupa BiH: MNK Zrinjski stekao prednost pred uzvrat u Livnu

NK Zrinjski napravio je velik korak ka osvajanju svog prvog trofeja. U finalu Kupa Bosne i Hercegovine u futsalu MNK Zrinjski je u svojoj dvorani pobijedio MNK Seljak iz Livna s 2:0.

Uzvrat će se igrati u srijedu u Livnu, a Kup će osvojiti momčad koja bude ukupno bolja u dvije utakmice.

U skoro punoj maloj dvorani na Bijelome brijegu, u kojoj je bila i poveća skupina navijača gostiju, MNK Seljak bio je ravnopravan protivnik većim dijelom utakmice, no Mostarci su do pobjede došli u zadnje dvije minute.

Prvo je u 38. pogodio Ivan Drežnjak, a onda je samo minutu kasnije Ivan Ivanković pogodio za konačnih 2:0.

Treba reći da je početkom drugog dijela igrač gostiju Nikola Ivković dobio crveni karton zbog udaranja laktom jednog igrača Zrinjskog.

(Bljesak.info | Foto: Domagoj Ledić)